Zasilacz do laptopa pozwala na naładowanie baterii i ponowne korzystanie z urządzenia bez potrzeby stałego dostępu do prądu. Zasilacz może ci też służyć przy stacjonarnym korzystaniu z komputera i być ciągle podłączony. Zazwyczaj pod tą nazwą kryje się sam zasilacz oraz kabel zasilający, pozwalający na podłączenie go do określonego modelu laptopa. Zasilacze do laptopów są standardowym wyposażeniem przy zakupie urządzenia każdej marki, jednak po długim i intensywnym użytkowaniu, sprzęt ten może ulec uszkodzeniu lub po prostu zgubić się w różnych okolicznościach. W sklepie internetowym laptopypoznan.pl znajdziesz zarówno tanie zasilacze do laptopów, zasilacze samochodowe, jak i przejściówki, które umożliwiają np. użycie zasilacza starego laptopa do ładowania nowszego modelu z innym rodzajem gniazdka. Jeśli posiadasz zasilacz o właściwych parametrach, ale wtyczka nie pasuje do laptopa, przejściówka pozwoli ci uniknąć kupowania drugiego urządzenia. Kilka rodzajów wtyczek pozwala na dopasowanie sprzętu do różnych modeli urządzeń i zyskanie uniwersalnego zasilacza do laptopa.
image

Zasilacze różnych marek - HP, Dell, Lenovo i inne

Zasilacze są produkowane przez firmy produkujące laptopy oraz inne przedsiębiorstwa zajmujące się akcesoriami do komputerów, które często oferują uniwersalne zasilacze do laptopa z wieloma wtyczkami w zestawie. Taki sprzęt pasuje do wielu modeli laptopów i nie trzeba dopasowywać go stricte do napięcia wyjściowego komputera. Należy jednak pamiętać, że zasilacz ma określoną moc, czyli maksymalną ilość energii, którą można zasilić urządzenie. W nowoczesnych laptopach o zaawansowanych podzespołach pobór mocy jest większy, dlatego wymagają zasilacza o dużej liczbie watów. Jeśli szukasz zasilacza do laptopa, który będzie pasował do Twojego urządzenia, możesz wybrać sprzęt dedykowany określonemu modelowi komputera, który ma tę samą markę. W opisach poszczególnych zasilaczy HP, Dell, Lenovo i innych znajdziesz listę kompatybilnych laptopów, które mogą zostać bez przeszkód podłączone do tego sprzętu. Innym sposobem na znalezienie dopasowanego zasilacza jest szukanie po parametrach oraz rodzaju wtyczki. Szukając kompatybilnego zasilacza do laptopa, możesz kierować się specyfikacją podanej na poprzedniej ładowarce lub parametrami laptopa znajdującymi się na nalepce naklejonej pod spodem urządzenia. Pamiętaj, że każdy model laptopa ma określone gniazdka i może potrzebować wtyczki o innej średnicy, dlatego ważne dopasowanie jest zarówno mocy, napięcia jak i rozmiaru wtyczki.
image

Zasilacze do laptopów - nowe i używane

We wskazanym sklepie znajdziesz produkty zarówno nowe, jak i używane, tanie zasilacze do laptopów Dzięki różnej cenie możesz wybrać zasilacz, którego potrzebujesz, nie przejmując się nadwyrężeniem budżetu. Wszystkie akcesoria objęte są trzymiesięczną gwarancją, dzięki której masz pewność bezpiecznego zakupu. Potwierdzają to pozytywne opinie zadowolonych klientów wspomnianego sklepu. Wszystkie zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, a w razie jakichkolwiek pytań obsługa posłuży pomocą.